PRACOVNÍ DOBA
Pondělí – Pátek: 8:00 – 16:00
ZAVOLEJTE NÁM
+420 605 298 560
NAPIŠTE NÁM
info@zabezpecenimohlis.cz

O nás

Již 24 let pro vás zajišťujeme bezpečí vašeho majetku. Neustále se snažíme hledat lepší a výhodnější způsoby zabezpečení. Důležitá je pro nás kvalita a spolehlivost našich služeb. Vztahy s našimi zákazníky máme dlouhodobé, protože své služby neustále rozvíjíme a přizpůsobujeme jejich aktuálním potřebám.

Vytvořili jsme pro vás spolehlivý, jednoduchý a účinný systém, který pomůže zabezpečit nejenom váš dům, byt, nebo garáž, ale i celou firmu, nebo podnik. Vlastníme licence a certifikace pro jednotlivé typy elektronických zabezpečovacích systémů, které dodáváme.

Působíme po celé České republice. Naše pobočky najdete v Brně, Jihlavě, Olomouci, Hustopečích a Plzni. V současnosti máme více než 100 zaměstnanců a náš obrat činí více jak 23 mil. Kč ročně.

Pravidelně reportujeme
Dodáváme vám reporty o personálních změnách zakázky, výstupy z elektronického obchůzkového systému, zjištěné závady, návrhy na zlepšení a jiná případná opatření.
Jsme pojištěni
Udržujeme si tři typy pojištění: odpovědnost za škodu způsobenou třetí osobě, připojištění o věcech převzatých, krádež, zcizení a pojištění odpovědnosti pro přepravu cenin.
Poskytujeme náhradní plnění
Naše společnost má v rámci náhradního plnění volný prostor ve výši 25 mil. Kč. Rádi ho využijeme ve váš prospěch.